درباره ما

شرکت سرو حامی پارس در سال 1393 با هدف  مشاوره، اجرا و ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی مراکز داده تاسیس گردید.  شرکت  از ابتدا با تشکیل مجموعه ای از نیروهای فنی و توانمند و تکیه بر  تکنولوژی  های نوین فناوری، اجرای پروژه های تخصصی در حوزه مراکز داده و  ارائه راه  حل های مبتنی بر ابر را در اولویت فعالیت های خود قرار داد. 

این  شرکت به عنوان یکی از پیشروان و مجریان راهکارهای زیرساخت مجازی و ابر  سازمانی (Cloud) در کشور، مفتخر است سازمان ها و مشتریان بزرگ خود را در  راستای همگام سازی با تغییرات دیجیتال فناوری اطلاعات و همچنین تغییر نگرش  کسب و کارهای آتی، همراهی نماید. 

پاسخ  سریع به نیازهای سازمانهای اینترپرایس در گذر تحول دیجیتال، بهره مندی و  همگام شدن با آخرین تکنولوژی ها، نیازمند تیم فنی و کاردان می باشد و  استفاده از نیروهای با تجربه و متخصص همواره جزء اولویت های مجموعه به شمار  می رود. 

از سویی دیگر، سرو حامی پارس  بعنوان عضوی از دو خانواده ی سرو رایانه و هلدینگ فناوران هوشمند بهسازان  فردا تلاش نموده است تا خدمات خود را با همان نگرش به ارزش های مشترک، حس  مسئولیت، تعهد و انتقال دانش جهت کمک به مشتریان وفادار خود، به اثبات  برساند.

تاریخچه

مجموعه  شرکت های سرو  در سال 1375 به منظور فعاليت در زمينه فناوری اطلاعات تاسيس  گرديد و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را به منظور کسب  تجربه و خدمت به پيشرفت تکنولوژی در کشور با همراهي مديران و متخصصين علوم  فناوری اطلاعات و ارتباطات پيموده است.   

    همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نيازهای مشتريان و  ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين تکنولوژی های روز دنيا به سراسر  کشور مي باشد. 

   شرکت سرو رايانه با  هدف ارائه خدمات تخصصي در زمينه تجهيزات کامپيوتری، با همکاری چند تن از  متخصصين رشته کامپيوتر و با مشارکت يك گروه صنعتي و اخذ تائيديه از شورای  عالي انفورماتيك در تاريخ 25/6/1375 تاسيس گرديد. 

    بيش از بيست سال فعاليت تخصصي و حرفه ای در عرصه فناوری اطلاعات و  ارتباطات، از سرو رايانه "سروی" مستحکم و قوی ساخته است که ريشه های عميق و  محکم آن را پيوند با تکنولوژی، تجربه، تعهد، احساس مسئوليت و صميميت هر چه  بيشتر با مشتری تشکيل مي دهد. حضور صد ها سازمان و موسسه بزرگ و متوسط در  ميان مشتريان وفادار به سرو، خود دليلي بر اثبات اين ادعا ست. 

    اينك اين شرکت افتخار همکاری با جمعي از کارشناسان و متخصصين زبده صنعت  فن آوری اطلاعات را دارد که علاوه بر دارا بودن مدارك رسمي علمي و سوابق  ارزشمند کاری، دارای مدارك معتبر بين المللي از شرکتهای VMware ،EMC  ،IBM   ،HP  ، ... نيز مي باشند . 

    بالا  بردن کيفيت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنيا، امری  نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلند مدت در تحقيق، توليد، عرضه و  پشتيباني از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه  انجام گرفته است برای مجموعه فناوری اطلاعات سرو تخصص و برای مشتريان آن  رضايت را به همراه داشته است .  

اميد است که از تجربه و تخصصمان برای يافتن بهترين نتيجه بهره گيريم.

شرکت های سرو در طی بیش از 25 سال فعالیت خود ، چند دوره فعالیت متمایز را پشت سر گذاشته است. 

 رتبه بندی شرکت سروحامی پارس

گواهي رتبه بندی و احراز صلاحيت شرکت های انفورماتيکي از شورای عالي انفورماتيك ، معاونت برنامه ريزی و نظارت  

  • توليد و ارائه رايانه های غير Main Frame  (رتبه 1)
  • خدمات پشتيباني (رتبه 1)
  • امنيت فضای توليد و تبادل اطلاعات (رتبه 1)
  • ارائه و پشتيباني سخت افزاری Main Frame  (رتبه 3)
  • توليد و ارائه دستگاه های جانبي (رتبه 4)
  • آموزش و پژوهش (رتبه 4)
  • ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای پایه،سیستم و ابزارها (رتبه 5)

حوزه ی فعالیت مجموعه سرو (از دیدگاه سنتی)

زنجیره ی ارزش شرکت سرو حامی پارس

مشاوره، نظارت، طراحی ، اجرا و پیاده سازی ، آموزش ، نگهداری ‌و امن سازی راهکارهای مراکز داده و زیرساخت ابر سازمان های اینترپرایس